Amenti Stones Doğal Taş Mağazamız Açıldı

Uzun yıllardır biyoenerji alanında çalışmalar yapan Üstad Mehmet Çayır, hobi olarak başladığı şifalı taşları zaman ile tamamlayıcı tıp çalışmalarında kullanmıştır. Piyasada orijinal, doğal taşlara ulaşmada doğan ihtiyaçtan; aslında biraz da bu alanda kendisine gelen talepten dolayı Amenti Stones’i kurmuştur. Mağazamızda doğal taşlar hem ham haliyle, hem de işlenerek ve işletilerek satışa sunulmaktadır. Şifalı taşların yanı sıra tamamen yerli üretim olan, Çankırı kaya tuzu ürünleri de mağazamızda bulunmaktadır.
 
Mağazamızda bulunan tüm ürünler, Üstad Mehmet ÇAYIR tarafından kişinin enerjisine özel olarak uyumlanarak satışa sunulmaktadır. 
 

 

Amenti Stones Mağaza
Bağdat Caddesi Kazım Kulan Çarşısı No:371/70 Şaşkınbakkal/Kadıköy
+90 533 460 16 88 E-Posta: amentistones@gmail.com İnstagram:amentistones
www.amentistones.com

 

E-posta Listesine Kaydolun:

Kaydınız alındı. Teşekkür ederiz.

UYARI:

İşbu tanıtıcı site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Verilen bilgi ve hizmetler internet kullanıcısını bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değil, tamamlayıcı tıp niteliğindedir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.