spybubble pro full indir Iphone 6s yazılım yükleme nasıl yapılır Iphone de Whatsapp bilgisayar takip Whatsapp yazismalari kurtarma Android telefon dinleme engelleme Telefon görüşme takip Whatsapp yazışmaları geri yükleme Telefon film izleme Telefon sinyal takibi yap Facebook hackleme fireforce Güvenli keylogger programı Öğrenci Arama engelleme Rehber öğretmen öğrenci takip programı Arama engellemeyi iptal etme Konum zaman grafiğinden ivme bulma Samsung telefon Iphone değişim takip Spy hunter indir full Kontrol Telefona casus Facebook Keylogger pro Perfect keylogger indir türkçe Ağdaki bilgisayar Whatsapp sohbet indirme Arkadas takip sistemi Whatsapp silinen Alacak verecek takip programı ücretsiz Iphone 6 Plus arama kaydetme Facebook Arama kaydetme Android ücretsiz casus programlar Gelir gider Whatsapp sohbet fotoğrafları Whatsapp son görülme izleme Iphone program yükleme bilgisayardan Casus program nasil tespit edilir Cep telefonu film izleme siteleri Casus Casus belli facebook Casus bilgisayar 007 keylogger full download Whatsapp çevrimiçi takip programı ücretsiz Iphone

Hakkımızda

Hakkımızda

Amenti Bioenerji Merkezi’nin kurucusu olan Üstad Mehmet Çayır, henüz çocukken insanlara baktığında çevrelerini saran çeşitli renkler ve vücutlarında  noktalar görüyor, hasta olanlara rahatsızlıklarının ne olduğunu ve bunların neden kaynaklandığını tek tek söyleyebiliyordu. Yeteneklerinin sınırını anlamak ve özde birliğe ulaşmak adına çıktığı yolculukta yaşam olgusunun bilinenden farklı olduğunu öğrendi; görünenin arkasındakini görebilmeyi ve gördüklerini insanlara kendi gözüyle ışık tutarak gösterebilmeyi amaç edindi. Bu yolculukta küçük yaşlardan bu yana insanlarda gördüğü noktaların akupunktur noktaları olduğunu ve insanların tüm rahatsızlıklarının temelinde başrolü oynayan şeyin enerji bedenlerdeki hasarlar olduğunu tespit etti. Çalışmalarını enerji bedenin onarılma ve dengelenmesi üzerine yoğunlaştırdı, çünkü fiziksel ve psikolojik sorunların asıl kaynağı enerji bedendeki dengesizlik ve düzensizliklerdi.

 

Yolculuğuna Eski İyonya’daki Klaros'da  devam ederken çalışmaları esnasında gelişen spiritüel varlığı ve içsel yönlendirmeleri yardımıyla kendi enerjisine kanal olma olanağı bulan Üstad Mehmet Çayır, birçok fiziksel rahatsızlığın ortadan kalkmasına yardımcı olan, kişisel gelişime katkıda bulunan, farkındalığı arttıran, insanları enerji bedenlerini onararak ve dengeleyerek hem fiziken hem ruhen geliştiren bu enerjiye KLAROS adını verdi. İnsanları bilinen şifa enerjilerine (Usui Reiki, Gümüş Mor Alev, Kundalini Reiki, vb) uyumlamayı sürdürürken, hak ettiğine inandığı kişilere ise Klaros Şifa Enerjisi'nin uyumlamasını vermeye başladı. Başta kendi enerjisi olmak üzere, sistemin kendisine bahşettiklerini kullanarak pek çok kişinin iyileşmesine yardımcı olmuştur.

 

Üstad çalışmalarına İstanbul Amenti Bioenerji Merkezi'nde devam etmekte, bunun yanısıra çeşitli illerde seminer ve bioenerji seansları vermektedir.

E-posta Listesine Kaydolun:

Kaydınız alındı. Teşekkür ederiz.

UYARI:

İşbu tanıtıcı site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Verilen bilgi ve hizmetler internet kullanıcısını bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değil, tamamlayıcı tıp niteliğindedir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.