spybubble pro full indir Iphone 6s yazılım yükleme nasıl yapılır Iphone de Whatsapp bilgisayar takip Whatsapp yazismalari kurtarma Android telefon dinleme engelleme Telefon görüşme takip Whatsapp yazışmaları geri yükleme Telefon film izleme Telefon sinyal takibi yap Facebook hackleme fireforce Güvenli keylogger programı Öğrenci Arama engelleme Rehber öğretmen öğrenci takip programı Arama engellemeyi iptal etme Konum zaman grafiğinden ivme bulma Samsung telefon Iphone değişim takip Spy hunter indir full Kontrol Telefona casus Facebook Keylogger pro Perfect keylogger indir türkçe Ağdaki bilgisayar Whatsapp sohbet indirme Arkadas takip sistemi Whatsapp silinen Alacak verecek takip programı ücretsiz Iphone 6 Plus arama kaydetme Facebook Arama kaydetme Android ücretsiz casus programlar Gelir gider Whatsapp sohbet fotoğrafları Whatsapp son görülme izleme Iphone program yükleme bilgisayardan Casus program nasil tespit edilir Cep telefonu film izleme siteleri Casus Casus belli facebook Casus bilgisayar 007 keylogger full download Whatsapp çevrimiçi takip programı ücretsiz Iphone

Tedaviler

 

BİOENERJİ UYGULAMALARIMIZ ÖNCELİKLE HANGİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE YARDIMCI OLUR?

 

Migren ve sinüzit,
Bel ve boyun fıtıkları,
Diz ağrıları,
Uykusuzluk,
Fobi, tik ve alerjiler,
Fazla kilo ya da kilo alamama sorunları,
Engelli ve otistik çocuklar,
Kalıtımsal hastalıklar,
Astım,
Sigara bırakma (tek seansta),
Alkol, kumar ve diğer bağımlılıklar,
Depresyon, stres, panik atak, epilepsi,
Özel yaşam ve sosyal yaşam sorunları,
Kendini  ifade etme güçlükleri (mesleki ve bireysel),
Cinsel sorunlar (bireysel ya da partnerinizle),
Yaşlılıktan kaynaklanan ağrılar,
Kireçlenme, romatizmal ağrılar,
Çocuklarda hiperaktivite ve dikkat eksikliği,
Ruhsal sorunlar,
Sosyal fobi...

 

 

BİOENERJİNİN FİZİKSEL ŞİFA DESTEĞİNİN ÖTESİNDEKİ İŞLEVLERİ

 

Özel ilişkiler, sosyal ilişkiler ve finansal sorunlar da dahil,  hayatın getirebileceği tüm olumsuz hallerin çözümüne bioenerjiyle destek alabilirsiniz. Bu uygulamanın size getireceği dönüşümle  hayatın her alanında içinizdeki  olumsuzluklardan kurtulup dengelenin. Ruhsal, finansal, duygusal ve fiziksel iyileşmeyi yaşamak için Amenti Bioenerji Merkezi’ne ulaşmanız yeterlidir.

 

 

BİOENERJİ TERAPİSİ AŞAMALARI

 

Blokaj açma: Bioenerji uzmanları enerji merkezlerinin ve enerji bedenin durumunu hissetmek için tarama adı verilen bir teknik kullanırlar. Uzman tarama yoluyla enerji bedeninin durumunu hızla teşhis edebilir.

 

Temizleme: Bioenerji uygulaması blokajı kaldırdıktan sonra, temizleme işlemi uygulanır. Bu işlem, bedenin kendini iyileştirmesine imkan vermek için sistematik olarak yapılır. Basit rahatsızlıklarda bu işlem ilk seansda %50’ye varan bir iyileşme ile sonuçlanmaktadır.

 

Dengeleme: Bu işlem enerji bedeni ve çakraları dengeleyerek varlığımızın ruhsal ve tensel parçalarının birbiriyle uyum içinde olmasını, dolayısıyle tümden dengelenmemizi sağlar.

 

PEKİ BİOENERJİ NEDİR?

 

Bioenerji günümüzde hastalıklara çözüm bulmak için kullanılan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemlerinden biridir. Vücudumuzdaki dengesiz çalışan enerji noktalarına müdahale ile olumsuz etkiyi kaldırmakta fayda sağlar. Bioenerjinin hiçbir yan etkisi bulunmaz; aksine vücuda ve auraya olumlu etkisi vardır. Tıkanan organların harekete geçmesinde, dengeli çalışmasında büyük rol oynar. Bioenerji aynı zamanda gelecekteki hastalıkların önlenmesini de sağlayan bir yardımcı tıp yöntemidir.

 

BİOENERJİ İLE ŞİFALANDIRMADA TEMEL PRENSİPLER

 

Bioenerji uyguladığımız şifa destek seanslarının temelini oluşturmaktadır.

 

Kişinin geçmişinde meydana gelen, onu engelleyen enerji beden kalıplarının yumuşak bir şekilde serbest kalmasını sağlayan ve şimdiki hayatını dengeleyip güçlendiren, kişiyi ruhen ve bedenen destekleyen bir çalışmadır.

 

Enerji blokajları fiziksel ve duygusal stresin veya hücrelerdeki kayıtların bir sonucu olarak ortaya çıkabilir. Hayatımızda bizi zorlayan durumlara güvensizlik duygusuyla tepki verir ve bunun sonucu olarak doğa enerji akışımız dengesizleşir. Hayatımızın kalitesi, enerjinin içimizde ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır.

 

Enerji akışında blokaj varsa bu durum hastalığa, bedenimizde oluşacak rahatsızlıklara, ruhsal sorunlara ve duygusal dengesizliklere neden olacaktır.

 

Sunduğumuz bioenerji terapisi yoluyla blokajların kaldırılması, enerji akışının iyileşmesi ile kişide tam bir denge sağlar.  Böylece sorunlar çözülür ve şifa desteği gerçekleşir.

 

HASTALIKLARIN OLUŞUMU VE KENDİ KENDİNİ ŞİFALANDIRMA

 

Hepimiz başımızdan kötü bir olay geçtiğinde, olumsuz bir deneyim yaşadığımızda bunun etkilerini yıllarca taşıdığımızı biliriz. Bunun nedeni geçirdiğimiz travmanın enerji bedenimizde bıraktığı tıkanıklıklardır. Enerji bedenimizdeki meridyenlerde meydana gelen blokajlar ortadan kaldırıldığında hem ilgili fiziksel organda, hem de duygusal sorunlarımızda çözülme ve iyileşmeler meydana gelir. Bu yöntemle hem kendi kendimizin hem de sevdiklerimizin sorunlarını çözebiliriz. Bu şekilde enerjimiz dengelenir ve sorunumuz kalıcı bir biçimde ortadan kalkar.

 

E-posta Listesine Kaydolun:

Kaydınız alındı. Teşekkür ederiz.

UYARI:

İşbu tanıtıcı site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Verilen bilgi ve hizmetler internet kullanıcısını bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değil, tamamlayıcı tıp niteliğindedir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.