spybubble pro full indir Iphone 6s yazılım yükleme nasıl yapılır Iphone de Whatsapp bilgisayar takip Whatsapp yazismalari kurtarma Android telefon dinleme engelleme Telefon görüşme takip Whatsapp yazışmaları geri yükleme Telefon film izleme Telefon sinyal takibi yap Facebook hackleme fireforce Güvenli keylogger programı Öğrenci Arama engelleme Rehber öğretmen öğrenci takip programı Arama engellemeyi iptal etme Konum zaman grafiğinden ivme bulma Samsung telefon Iphone değişim takip Spy hunter indir full Kontrol Telefona casus Facebook Keylogger pro Perfect keylogger indir türkçe Ağdaki bilgisayar Whatsapp sohbet indirme Arkadas takip sistemi Whatsapp silinen Alacak verecek takip programı ücretsiz Iphone 6 Plus arama kaydetme Facebook Arama kaydetme Android ücretsiz casus programlar Gelir gider Whatsapp sohbet fotoğrafları Whatsapp son görülme izleme Iphone program yükleme bilgisayardan Casus program nasil tespit edilir Cep telefonu film izleme siteleri Casus Casus belli facebook Casus bilgisayar 007 keylogger full download Whatsapp çevrimiçi takip programı ücretsiz Iphone

Uyumlama

Uyumlama

Amenti Bioenerji Merkezi'nde Klaros Şifa Enerjisi'ne 3 aşamalı uyumlama verilmektedir. Klaros'un 3. seviyesinden sonra isteğe bağlı olarak   Üstad Mehmet Çayır'la kişisel çalışmalar sürdürülebilmektedir.

Merkezimizde uyumlamaları verilen diğer disiplinler:

- Usui Reiki

- Kundalini Reiki

- Gümüş Mor Alev

 

 

KLAROS UYUMLAMASI NEDİR?  

 

Şifa enerjisine herhangi bir kişi tarafından kanallık edilebilir. Bu yetenek bir kişiden diğerine enerjisel aktarım vasıtası ile geçirilir. Bu aktarım uyumlama, güçlendirme veya bazen  inisiyasyon olarak adlandırılır.

 

Uyumlamalar enerji bedenimizdeki blokajları giderir, avuçlardaki çakraları ve enerji kanallarını  açar, bizi çevreleyen şifa  enerjilerinin taç çakradan girmesine ve gerek bedenimizden, gerek ellerimizden ihtiyaç duyan kişiye/ yere  akmasını sağlar, kısacası enerji bedenimize doğrudan bir aktarım vasıtası ile bizi Klaros  enerjisini kullanma yeteneğine bağlar.

 

 

Uyumlamalar bize şifa verme yetisi kazandırmanın yanında evrensel enerjileri özel amaçlar için  yönlendirmemize de izin verir: belirli bir zamana, mekana veya insana olumlu enerji yönlendirmek yetimizin kapsamında olur.

 

Herkes bu uyumlamaları alabilir ve Klaros'a kanal olabilir; bu kişinin kendine ve başkalarına  şifa vermesinin özel yetenekler gerektirmeyen, güvenli bir yoludur. Klaros fiziksel sorunların  tedavisi için ve allopatik sağlık tedavilerini ve uygulamalarını bütünlemek için geleneksel  olarak kullanılır, Tıbbi tedavinin alternatifi değildir veya bir teşhis sistemi değildir. Klaros  sevginin ve bütünlüğün zeki bir enerjisidir.

 

 

Bazı kişiler uyumlama yapılırken, bedene enerji akışını sıcaklık veya dalgalar olarak  hissedebilir, ışık ya da imgeler görebilirler veya müzik işitebilirler. Bazıları hiçbir şey  hissetmez ve deneyimlemez, bazıları ise kendilerini daha gevşemiş ve enerji dolmuş  hissederler. Uyumlamalar ve tedaviler alıcının kişisel iyileşmesini hemen başlatır: detoksifikasyon denen fiziksel ve ruhsal temizlik süreci çalışmaya başlar. Çoğu insan görünür etkilere  maruz kalmasa da Klaros tedavisi veya uyumlaması alan istisnasız herkes bol bol su içmeye teşvik edilir. Bu çoğu zaman  detoksifikasyon belirtilerini azaltır veya elimine eder.

E-posta Listesine Kaydolun:

Kaydınız alındı. Teşekkür ederiz.

UYARI:

İşbu tanıtıcı site içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Verilen bilgi ve hizmetler internet kullanıcısını bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değil, tamamlayıcı tıp niteliğindedir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen önce doktorunuza danışınız.